Outplacement

Naše společnost poskytuje službu Outplacement formou poradenství pro zaměstnance, se kterými se zaměstnavatel musí z různých důvodů rozloučit. 

Vám, zaměstnavateli, přitom na propouštěných zaměstnancích záleží a máte zájem pro ně vybudovat solidní most vedoucí k jejich novému pracovnímu či profesnímu uplatnění. 

Z našich zkušeností vyplývá, že zaměstnavatelem investované finance do služby Outplacement pro propouštěné zaměstnance, je investicí s vysokou mírou návratnosti. Vhodných způsobem podpoří například úsilí a trvalé investice zaměstnavatele do personálního marketingu, budování a posilování atraktivnosti značky zaměstnavatele na náročném a vysoce konkurenčním trhu práce. 

Službu Outplacement stavíme přesně na míru podle potřeb každého zaměstnavatele. Formou skupinových školení, formou osobních konzultací a úplně nejčastěji spojením obou těchto uvedených forem. V řadě případů se nám dokonce podaří propouštěného zaměstnance úspěšně umístit k jinému zaměstnavateli již během samotného procesu zřízeného probíhajícího Outplacementu. 


Chcete vědět více?

Napište nám přes níže připravený formulář anebo nám rovnou zavolejte na 604 999 993.
Děkujeme.